Open menu

Zawody Spławikowe w Dźwirzynie 2-4.06.2017

W dniach 4-6 czerwca 2017 roku troje uczestników: Karol Szaflarski, Krzysztof Tataryn, Michał Karasiewicz z naszego warsztatu brało udział w zawodach spławikowych o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego. Zawody zostały zorganizowane w Dźwirzynie k/Kołobrzegu w  „Stanicy Wodnej” nad jez. Resko.

Piątkowe popołudnie wypełniła pierwsza część konkurencji wędkarskiej. Ilość złowionych ryb tego dnia przez Karola Szaflarskiego, dała mu prowadzenie w konkursie indywidualnym.

W sobotę odbyła się druga tura zawodów wędkarskich. Wylosowane nowe stanowiska niosły ze sobą nowe nadzieje i apetyt na sukces. Ostateczna ilość złowionych ryb przez dwa dni zawodów, przyniosła Karolowi Szaflarskiemu II miejsce w kategorii „Ilości złowionych ryb” oraz II miejsce w konkursie na „Największą złowioną rybę”.

W sobotnie popołudnie odbyły się kolejne dwa konkursy, polegające na rzucie kulą zanętową do celu oraz rzut błystką na odległość. Pomimo uzyskania dobrych wyników, suma punktów nie wystarczyła na uzyskanie naszym uczestnikom nagradzanych miejsc zarówno w konkursie indywidualnym oraz drużynowym. Satysfakcją było natomiast wieczorne ognisko, które łączyło pyszną kolację z mile spędzonym czasem pośród innych uczestników zawodów.

Ostatni dzień to uroczyste zakończenie oraz wręczenie nagród, pucharów, dyplomów oraz pamiątkowych medali dla każdego uczestnika.

W obiektywie: