Open menu

Zabawa Andrzejkowa 27.11.2015

Mamy listopad, więc tanecznym krokiem zbliżają się ANDRZEJKI! A jeśli Andrzejki, to zabawa i wróżby. Dawniej istotną część wieczoru andrzejkowego stanowiły wróżby, mające obecnie charakter zabawowy. Lano na wodę wosk, a z uformowanych w ten sposób figur przepowiadano przyszłość.

W dniu 27 listopada br. uczestnicy naszego Warsztatu zostali zaproszeni przez Warsztat Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie na Zabawę Andrzejkową. Wśród zaproszonych gości byli również uczestnicy WTZ Białogard i WTZ Sławno. W programie imprezy przewidziano dużo konkursów, które prowadziła pani Iza Stec. Nie zabrakło oczywiście wróżb andrzejkowych i lania wosku przez wielki klucz. Z kształtu lanego wosku można było odczytać swoją przyszłość. Zabawa odbywała się przy muzyce mechanicznej i podczas całej imprezy towarzyszyło wszystkim prawdziwe muzyczne szaleństwo. Uczestnicy z radością tańczyli przy znanych wszystkim utworach-taniec porwał wszystkich.

Nasi przyjaciele z WTZ-2 zadbali, aby nie zabrakło dla wszystkich słodkiego poczęstunku i chłodzących napoi. Ten wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci. Wszyscy uczestnicy zostali uwiecznieni na pamiątkowych zdjęciach.

W obiektywie: