Open menu

IV Koszaliński Bieg Sylwestrowy i Nordic Walking w Koszalinie 29.12.2012

W dniu 29 grudnia 2012 roku odbył się IV Koszaliński Bieg Sylwestrowy i Nordic Walking, który został zorganizowany przez Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Impreza odbyła się w centrum naszego miasta. Marsz Nordic Walking rozpoczął się o godz. 11.00. Do pokonania był dystans 5 pętli po 1.060 metrów uliczkami wokół koszalińskiego ratusza. Na starcie stanęło 195 osób, w tym 41 osób uczestniczyło w marszu nordic walking.

Z naszego warsztatu w marszu Nordic Walking wystartowali następujący podopieczni: Maja Hawran zajmując I miejsce w kat. K 20-29, Agata Czerwińska - II miejsce w kat. K 20-29, Hanna Sowa - III miejsce w kat. K 20-29, Wioletta Cieślińska, Michał Karasiewicz - III miejsce w kat. M 30-39, Artur Wodzyński - II miejsce w kat. M 30-39, Leszek Kubiak - III miejsce w kat. M 20-29 i Mateusz Nowak -I miejsce w kat. M 30-39. Najszybszymi warsztatowiczami okazali się Leszek Kubiak, który dystans 5,3 km pokonał w czasie 39 minut i 42 sekundy oraz Mateusz Nowak z czasem 47 minut i 57 sekund.

Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy odlewany medal, poczęstunek oraz bezpłatny wstęp na zajęcia w koszalińskim Pure Fitness.