Open menu

Spotkanie Wigilijne 22.12.2015

Boże Narodzenie to wspaniały czas. Tradycją w naszym Warsztacie stały się Spotkania Wigilijne. W świątecznej atmosferze 22 grudnia br. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 1, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, kadra oraz zaproszeni goście spotkali się przy wigilijnym stole.

Spotkanie rozpoczęła kierownik WTZ-1 pani Joanna Zduńska witając wszystkich przybyłych i składając im serdeczne życzenia świąteczne. Naszym duchowym przewodnikiem w tym szczególnym dniu był ksiądz Mateusz, który zgodnie z wielowiekową tradycją zmówił modlitwę i przeczytał fragment Pisma Świętego.Po tej niezwykle podniosłej chwili wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia.Był to niezmiernie wzruszający dla wszystkich moment.

Po życzeniach zasiedliśmy do wspólnego stołu, by spróbować wigilijnego barszczu oraz innych wigilijnych potraw. Zawitał do nas również Św. Mikołaj, od którego każdy uczestnik spotkania otrzymał słodki upominek. Świąteczna atmosfera towarzyszyła nam do końca spotkania.

W obiektywie: