Open menu

VIII Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych "Doceń swój talent" w Mikołajkach 9-11.05.2010

W dniu 09 maja 2010 roku grupa podopiecznych z naszych warsztatów wraz z opiekunami wyjechała do Mikołajek na VIII Przegląd Małych Form Teatralnych „Doceń swój talent”.

Na przegląd jechaliśmy autokarem wraz z uczestnikami WTZ Nr 2 z Koszalina oraz WTZ z Białogardu. W drodze do Mikołajek zatrzymaliśmy się na nocleg w miejscowości Ryn, w pensjonacie „Baszta”.

Następnego dnia rano zwiedziliśmy okolicę pensjonatu, zjedliśmy śniadanie i wyjechaliśmy do Mikołajek. Udaliśmy się do Hotelu Gołębiewski – miejsca naszego zakwaterowania. O godzinie 11.00 w Sali Konferencyjnej hotelu odbyło się oficjalne otwarcie VIII Przeglądu Małych Form Teatralnych „Doceń swój talent”. W przeglądzie wzięło udział 14 grup teatralnych z Warsztatów Terapii Zajęciowej z województwa warmińsko-mazurskiego oraz zachodniopomorskiego. Grupa teatralna „TACY SAMI” z naszych warsztatów wystawiła spektakl pt. „Głośna cisza”. Nasze wystąpienie przyciągnęło uwagę widzów i wzbudziło wiele emocji. Po zakończeniu wystąpień wszystkich grup udaliśmy się na kolację. Pierwszy dzień naszego pobytu w Hotelu „Gołębiewskim” zakończył się dyskoteką.

Następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się do Parku Wodnego, gdzie pławiliśmy się w basenach i jacuzzi. Natomiast o godzinie 12.00 odbyło się ogłoszenie wyników Przeglądu oraz rozdanie nagród i wyróżnień. Nasza Grupa teatralna zdobyła II miejsce. Radości aktorów podczas odbierania nagród nie było końca. Po zakończeniu Przeglądu zostaliśmy zaproszeni na gorący poczęstunek. Po obiedzie  udaliśmy się w drogę powrotną do Koszalina.

W obiektywie: