Open menu

Wycieczka do Kołobrzegu 01.10.2014

W dniu 01 października 2014 roku wszyscy podopieczni i kadra naszego warsztatu pojechała na wycieczkę do Kołobrzegu.

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od odwiedzin w kawiarni panoramiczno-obrotowej znajdującej się na XI-tym piętrze w Hotelu Arka Medical SPA. Właściciele hotelu bardzo miło nas przyjęli i ugościli. Uczestnicy wycieczki mogli skosztować pysznego sernika i wypić aromatyczną kawę, a na koniec degustacji każdy otrzymał drobny upominek.

Z kawiarni udaliśmy się do Muzeum 6D – Maszoperia. Jest to wyjątkowe miejsce, ponieważ w podczas zwiedzania zaangażowane są wszystkie zmysły. Powierzchnię ścian muzeum zdobią ręcznie malowane obrazy wykonane w technice 3D, dlatego w celu wzmocnienia efektu wizualnego oglądaliśmy je w specjalnych okularach. Z Muzeum poszliśmy na spacer pasem nadmorskim. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie przy Pomniku Zaślubin z Morzem i przy Latarni Morskiej.

Kolejną atrakcją wycieczki był rejs statkiem pirackim, którym wypłynęliśmy na otwarte morze. Prosto ze statku udaliśmy się na smaczny obiad, a po nim poszliśmy na spacer po pięknej kołobrzeskiej Starówce. Po spacerze udaliśmy się do autokaru i bardzo zadowoleni z wycieczki wróciliśmy do Koszalina.

W obiektywie: