Open menu

XI Zawody Spławikowe w Dźwirzynie 9-11.05.2014

W dniach 9-11 maja 2014 roku trójka uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 1 w Koszalinie wyjechała na XI Zawody Spławikowe do Dźwirzyna k/Kołobrzegu, nad Jeziorem Resko Przymorskie.

Po przybyciu do Dźwirzyna odbyło się zakwaterowanie uczestników oraz oficjalne otwarcie zawodów. Następnie odbył się trening wędkarski i zawody spławikowe dla opiekunów drużyn. Natomiast po obiedzie odbyły się grupowe zawody, podczas których równolegle trwały dwie konkurencje - rzut kulą zanętową do celu i konkurs wiedzy ichtiologicznej.

Następnego dnia po śniadaniu odbyły się zawody wędkarskie. Przedpołudnie wszystkim zawodnikom upłynęło na wędkowaniu i próbie złowienia jak największej ryby. Natomiast popołudniu odbyło się ważenie i mierzenie złapanych ryb. Wieczór wszyscy uczestnicy zawodów spędzili na dyskotece przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.

W ostatni dzień zawodów nastąpiło uroczyste zakończenie i rozdanie pucharów, nagród i dyplomów dla zwycięzców. Wszystkich uhonorowano medalami pamiątkowymi i imiennymi dyplomami oraz drobnymi upominkami.

W obiektywie: