Open menu

XII Mistrzostwa Bowlingowe w Koszalinie 29.11.2017

W dniu 29 listopada br. już po raz 12 nasz Warsztat miał zaszczyt i przyjemność zorganizować Mistrzostwa Bowlingowe pod hasłem "Mistrz Kręgla". W szranki stanęły drużyny z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Koszalina, Szczecinka, Wałcza, Kołobrzegu, Słupska, Sławna, Białogardu, Modrzewca.
Nie zabrakło również zawodników z ŚDS Koszalin i SOSW Warnino.
 
Nasz Warsztat na mistrzostwach reprezentował Karol Szaflarki, Krzysztof Tataryn, Dawid Kramek, Michał Karasiewicz, Sebastian Kaliński oraz Diana Ćwikałowska. W tym roku wywalczyliśmy III miejsce i zdobyliśmy puchar ufundowany przez Piotra Zientarskiego Senatora Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Puchar Piotra Jedlińskiego Prezydenta Miasta Koszalina za zdobycie I miejsca przypadł w udziale zawodnikom z WTZ-2 Koszalin. Zaszczytne II miejsce i puchar ufundowany przez Stanisława Gawłowskiego Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przypadł drużynie z WTZ-Kołobrzeg. Puchar za zdobycie IV miejsca ufundowany przez Invest Nieruchomości Koszalin wywalczyła drużyna z WTZ Sławno. Puchary za udział w tym roku ufundowała firma "Fensi" Koszalin.
 
Natomiast w rozgrywkach indywidualnych puchar w kategorii kobiet zdobyła pani Aleksandra Gryciuk z WTZ Sławno, a w kategorii mężczyzn pan Marcin Nowacki z WTZ-2 Koszalin. Puchary zostały ufundowane przez Mercedes-Benz Mojsiuk Stare Bielice.
Nie zabrakło również konkurencji dla zaproszonych Gości, czyli słynnego już i bardzo lubianego przez publiczność "Pojedynku Jednej Kuli".
 
Dzięki firmie MPS International Ltd. Sp. z o.o Koszalin, sieci sklepów Netto Koszalin i „Coca-cola” HBC Polska Sp. z o.o Koszalin na mistrzostwach nie zabrakło słodkiego poczęstunku, napojów i ciepłego posiłku.
 
Dziękujemy naszym wszystkim sponsorom za ich wielkie serce , uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping!!!