Open menu

Zawody Spławikowe w Dźwirzynie 17-19.05.2013

W dniach 17-19 maja 2013 roku 3-osobowa drużyna z naszych Warsztatów wzięła udział w X Zawodach Spławikowych Warsztatów Terapii Zajęciowej o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego. Bazą zawodów była „Stanica Wodna” Dźwirzyno k/Kołobrzegu.

Po dotarciu na miejsce zawodów, odbyło się powitanie drużyn oraz zakwaterowanie. Następnie przeprowadzono trening oraz zawody wędkarskie dla opiekunów, po których zaproszono wszystkich na wspólny obiad. Po obiedzie odbył się konkurs ichtiologiczny i ekologiczny oraz rzuty kulą zanętową do celu. Wieczorem po kolacji odbył się wieczór wspomnień i zabawa integracyjna.

Następnego dnia po śniadaniu odbyła się I część zawodów wędkarskich. Następnie zaproszono wszystkich na uroczysty obiad z okazji okrągłej X rocznicy zawodów. Po obiedzie odbył się II etap zawodów spławikowych. Po zawodach odbyło się ważenie i mierzenie złapanych ryb. Wieczór wszyscy uczestnicy zawodów spędzili na dyskotece przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.

Ostatni dzień zawodów to uroczyste zakończenie oraz wręczenie pucharów, nagród i dyplomów. Wszystkich uhonorowano medalami pamiątkowymi, drobnymi upominkami oraz wybijanymi na oczach uczestników pamiątkowymi żetonami.

Krzysztof Tataryn uzyskał III miejsce w wędkarstwie spławikowym i otrzymał nagrodę rzeczową - wędkę.

W obiektywie: