Open menu

Andrzejki 30.11.2012

ANDRZEJKI to wyjątkowy dzień w roku, kiedy możemy zajrzeć w swoją przyszłość. Pod wpływem magicznych mocy wosk przelany przez dziurkę od klucza, przyniesie odpowiedź na pytania dotyczące najbardziej osobistych spraw. Andrzejki to czas pełen czarów, który zdarza się tylko raz w roku. To również świetna okazja do towarzyskich spotkań oraz dobrej zabawy.

Uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 1 w Koszalinie w dniu 30 listopada 2012 roku zorganizowali Zabawę Andrzejkową. Do udziału w niej zaprosili swoich przyjaciół wraz z opiekunami z Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 2 oraz ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Koszalinie.

Zgodnie z tradycją podczas Zabawy Andrzejkowej nie zabrakło wróżb andrzejkowych. W kąciku z wróżbami dyplomowana wróżka miała ręce pełne roboty, wróżąc przyszłość uczestnikom zabawy. Wróżyła z kart, kości oraz czarodziejskiej kuli. Poprzez wróżby próbowała odkryć, co przyniesie każdemu los. Były też wróżby z tajemniczymi kubeczkami, pod którymi umieszczone były symboliczne przedmioty. Należało wybrać jeden kubek i w zależności od tego, co tam się znajdowało, można było odkryć swoją przyszłość. Każdy mógł również dowiedzieć się imię swojej sympatii przebijając igłą wielkie czerwone serce z imionami.

Podczas całej imprezy towarzyszyło wszystkim prawdziwe muzyczne szaleństwo. Uczestnicy z radością tańczyli przy znanych wszystkim utworach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i chłodzących napoi.

W obiektywie: