Open menu

Śniadanie Wielkanocne 23.03.2016

W dniu 23 marca 2016 roku, na kilka dni przed Wielkanocą uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 1 i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy wraz z kadrą i zaproszonymi gośćmi spotkali się na wspólnym Śniadaniu Wielkanocnym.

Spotkanie Wielkanocne rozpoczęła pani kierownik WTZ-1 Joanna Zduńska, która przywitała wszystkich zebranych i złożyła życzenia samych dobrych i radosnych dni. Pani kierownik przeczytała kartki z życzeniami wielkanocnymi, które nasz warsztat otrzymał od zaprzyjaźnionych placówek, przyjaciół i sympatyków. Następnie życzenia świąteczne wszystkim zebranym złożył przewodniczący PSOUU Koło w Koszalinie pan Dariusz Sokalski i sekretarz PSOUU pani Danuta Szarek.

Świąteczną degustację wielkanocnych potraw poprzedziła tradycyjna ceremonia dzielenia się poświęconym jajkiem oraz serdeczne życzenia radości, miłości, przyjaźni, zdrowia i szczęścia, które składają sobie nawzajem uczestnicy święconego.

Po życzeniach wszyscy zgromadzeni zasiedli do suto zastawionych stołów, na których nie zabrakło kolorowych pisanek i jajek, które są symbolami  nowego życia, żurku, sałatek i oczywiście pysznych ciast. Śniadanie Wielkanocne minęło w miłej, rodzinnej, wiosennej atmosferze.

W obiektywie: