Open menu

Pobierz program do rozliczeń PIT


ROZLICZ SIĘ I PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA KORZYSTAJĄC Z LICENCJONOWANEGO PROGRAMU ONLINE


 
 
Przekaż 1,5% naszej organizacji
 
   
   
     
 
 

Darmowe rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia
Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu
PITax.pl dla OPP
.

 


Przekaż 1,5% podatku dla naszego STOWARZYSZENIA.


Aby przekazać 1,5% podatku należy jedynie wypełnić w formularzu PIT rubrykę: „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego:

  • w rubryce „Nazwa OPP” należy wpisać: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie

  • w rubryce „Numer KRS”: 0000036441


Resztą formalności zajmie się Urząd Skarbowy. Przekazując 1,5% samodzielnie decydujesz o tym, co stanie się z częścią twoich podatków. W ten sposób decydujesz, komu chcesz pomóc. Pamiętaj, przekazując 1,5% podatku na rzecz naszego STOWARZYSZENIA wspierasz realizowane przez nas cele i pomagasz tym, na rzecz których działa nasze Stowarzyszenie.


Decydując o losie, choć w części swojego podatku, dokonujesz wspaniałego uczynku. Utrzymujemy Stowarzyszenie z własnych środków, dlatego każdy grosz jest dla nas bezcenny! Mamy wiele planów i marzeń i nawet najmniejsza darowizna pozwala nam na kontynuowanie naszej działalności. Dziękujemy za każdą dokonaną wpłatę.


 


 PRZEKAŻ 1,5% PODATKU DLA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA
NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ
KOŁO W KOSZALINIE
 
 

Pomagamy osobom niepełnosprawnym od 1979 roku. Swoimi działaniami obejmujemy dzieci z wieloraką niepełnosprawnością, młodzież oraz osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną.

Posiadamy już 4 placówki, w których osoby niepełnosprawne podlegają szeroko pojętej rehabilitacji. Dzięki Państwa pomocy coraz więcej osób niepełnosprawnych otrzymuje od nas pomoc i wsparcie. Pomóż nam pomagać!

 Działania Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie dofinansowują:
  • Urząd Miasta w Koszalinie
  • Starostwo Powiatowe w Koszalinie
  • Centrum Usług Społecznych w Koszalinie
  • Urząd Miejski w Mielnie
  • Urząd Gminy w Sianowie
  • Urząd Gminy w Manowie