Open menu

Siódmy trening grupy AB

alt

W dniach 09.10.2017 - 23.10.2017 odbył się VII trening z projektu „Samodzielność - moja przyszłość” przy ul Budowniczych 6. W trakcie odbytego treningu wzbogacaliśmy swoje umiejętności kulinarne, porządkowe, uczyliśmy się gospodarować środkami finansowymi a także jak spędzać czas wolny według własnych zainteresowań. Doskonaliliśmy umiejętności zachowania się w trakcie pobytów w miejscach użyteczności publicznej.

Trenerzy wraz z uczestnikami zaplanowali szereg atrakcji. Kilkakrotnie odwiedziliśmy centra handlowe Emka i Atrium. Oglądaliśmy wystawy sklepowe i nowe trendy w modzie jesiennej. Bardzo nam się podobało chodzenie po sklepach z odzieżą i sklepach z obuwiem. Panowie nie bardzo chcieli oglądać „ciuszki”, oni dużo czasu spędzili w sklepie Media Markt i sklepie Rtv i Agd.

W trakcie weekendu odbyliśmy wolontariat w Młodzieżowej Wspólnocie Mieszkaniowej SOS w Koszalinie.

W ostatnią niedzielę treningu poszliśmy na obiad do Pizza Hut. Każdy z nas miał możliwość wybrania sobie obiadu, było smacznie. Po obiadku pojechaliśmy na mecz koszykówki, który odbył się w Hali Sportowej. Było dużo emocji, kibicowaliśmy naszej drużynie AZS. Bardzo nam się podobało jak w przerwach meczu tańczyły dziewczyny z zespołu „Pasja” z Koszalina. Było super, ponieważ nasz drużyna wygrała. Na następny mecz, który odbędzie się w listopadzie też idziemy.

W trakcie trwania treningu nie zabrakło również wyjścia na kręgle. Dużo czasu spędziliśmy spacerując, doskonaliliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po mieście. 

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt