Open menu

DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA 2020-2023

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że PSONI Koło w Koszalinie otrzymało środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na organizację trzyletniego wsparcia w postaci świadczenia usług mieszkalnictwa wspomaganego i treningowego dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w naszym mieście.
 
Po zakończonych projektach „Droga do samodzielności”, "Samodzielność - moja przyszłość" i pilotażowego projektu "DECYZJA + DOŚWIADCZENIE =AUTONOMIA", które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przyczyniły się do osiągnięcia dużych sukcesów dla osób w nich uczestniczących, przyszedł czas na kolejny projekt: "DECYZJA + DOŚWIADCZENIE =AUTONOMIA"
 
Nasz projekt, zaplanowany jest na 3 lata, jednak chcielibyśmy skupić się na jego pierwszym roku realizacji, obecnie nam najbliższym.
 
Projekt: "DECYZJA + DOŚWIADCZENIE =AUTONOMIA"
 
to 50 osób z niepełnosprawnością intelektualną, które otrzyma wsparcie w postaci treningów samodzielności w mieszkaniach treningowych i wspomaganych...
 
to 24 018 godzin wsparcia do zrealizowania...
 
to 38 trenerów, asystentów, specjalistów rozwoju osobistego i psychologów zaangażowanych do działań merytorycznych...
 
to 4 mieszkania oddelegowane do realizacji tego projektu...
 
to 365 dni wspaniałej przygody z samodzielnością, autonomią i niezależnością...
 
A przygoda już niedługo się zacznie...
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<