Open menu

Trening kwietniowy

alt

Za nami miesiąc kwiecień a więc kolejne chwile spędzone wspólnie razem. Ten miesiąc był dla nas wyjątkowy, ponieważ były Święta Wielkanocne, do których przygotowywaliśmy się wspólnie w „naszym nowym domu”. Święta Wielkanocne spędziliśmy tradycyjnie, spotkaliśmy się również z naszymi rodzinami i bliskimi. Do Świąt przygotowywaliśmy się zarówno kulinarnie robiąc między innymi : sałatkę jarzynową, żurek, jaja w majonezie, ale także duchowo, gdyż mogliśmy uczestniczyć w mszach świętych. Ponad to, czas przedświąteczny spędziliśmy na robieniu generalnych porządków w naszym mieszkaniu.

Tradycyjnie wypełnialiśmy wszystkie nasze obowiązki, a więc: planowaliśmy wydatki, robiliśmy zakupy, dbaliśmy o porządek w naszym mieszkaniu. Planowaliśmy również wspólnie nasz czas wolny, który wykorzystaliśmy przede wszystkim na wyjścia kulturalne do kina na film „Dumbo”, do teatru na spektakl pt. „Kolacja dla głupca”, oraz wyjście na kręgle. Mogliśmy również zjeść pyszną pizzę w „Piwnicy pod Gryfami” oraz delektować się pysznymi naleśnikami w restauracji „Villagio”.

Strzałem w dziesiątkę w aspekcie kulinarnym w tym miesiącu okazała się przygotowana przez nas wspólnie miedzy innymi : tortilla oraz pyszny sernik . Odkryliśmy również , że oprócz wspólnych gier w karty oraz gier w „planszówki” bardzo lubimy słuchać razem muzyki.

A co przyniesie nam kolejny miesiąc…???

My już nie możemy się doczekaćJ

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt