Open menu

Dziewiąty trening grupy AG

alt

W dniach 02.01.2018 – 16.01.2018 odbył się kolejny trening w ramach projektu „Samodzielność-moja przyszłość” przy ul Grunwaldzkiej 20.

W czasie tego treningu poznaliśmy nowego trenera Panią Anię Kasprzak. W dalszym ciągu uczymy się przebywać w grupie, nawiązywać poprawne relacje, współpracować ze sobą. W czasie tego treningu również wiele uwagi poświęciliśmy na dbanie o zdrowie i dobrą sprawność fizyczną w związku, z czym dużo spacerowaliśmy jak również wychodziliśmy na kręgle. Jak co trening wiele radości sprawiło nam wyjście na obiad do restauracji, gdzie każdy z uczestników zamówił danie. Podobało nam się również wyjście do papugarni, gdzie mogliśmy pokarmić bajecznie kolorowe papugi.

Czas wolny spędzaliśmy również wychodząc do teatru na spektakl. Pracowaliśmy kilka godzin, jako wolontariusze w PCK, sprzątając obejście i klatkę schodową. Braliśmy udział w procesji Trzech Króli. Pomimo dużego mrozu uczestniczyliśmy w Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Najbardziej nam się podobał koncert zespołu „Kombi” jak również Światełko do Nieba. Michał z Beatą mieli okazję do tańca i wspólnego śpiewania z innymi. Michał był zawiedziony nieobecnością lidera zespołu Skawińskiego.

Również w czasie trwania tego treningu odwiedzili nas rodzice, z którymi były omawiane bieżące sprawy dotyczące naszego pobytu w domu treningowym.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt