Open menu

Dzień Godności 2022

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie już od 20 lat jest organizatorem dużej imprezy odbywającej się na terenie miasta Koszalina pn. „Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” mającej na celu szerzenie wiedzy i edukowanie społeczeństwa w zakresie funkcjonowania osób z niepełnosprawnością intelektualną.


Na co dzień dbamy o godność i szacunek naszych podopiecznych pamiętając, że wartość człowieka to nie tylko intelekt, ale także wrażliwość, dobroć, miłość. Organizacja obchodów ma ogromne znaczenie  dla  jakości życia osób z niepełnosprawnością intelektualną, dając im poczucie akceptacji i przynależności społecznej.


Podczas obchodów pragniemy dotrzeć do szerokiego grona mieszkańców Koszalina i regionu, by wspólnie zamanifestować jedność i akceptację dla środowiska osób z niepełnosprawnością intelektualną.


Serdecznie zapraszamy

do udziału w cyklu wydarzeń poświęconych obchodom „Dnia Godności”  


Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego

Polecamy:
KLIKNIJ NA BANER I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Odwiedź i polub naszą stronę na Facebooku.


>>>powrót do menu<<<