×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but orew/pfr-2019/si,limit=4 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

2. Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

Od 1 kwietnia 2019 roku prowadzone są zajęcia w zakresie integracji sensorycznej. Terapeuci realizują założone cele prowadząc indywidualną terapię. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne formy ćwiczeń np. ruchowych, ruchowo -słuchowych, ruchowo -wzrokowych, ćwiczenia regulujące napięcie mięśniowe w obrębie dłoni i palców, masaże normalizujące czucie powierzchniowe i stymulujące czucie głębokie, ćwiczenia usprawniające układ dotykowy, proprioceptywny, obraz i schemat ciała, orientację w przestrzeni ćwiczenia równoważne i inne.
 Do prowadzenia zajęć niezbędny jest specjalistyczny sprzęt podwieszany, wałki, piłki, huśtawki, tory przeszkód i inne. Zajęcia te wspierają proces nabywania kompetencji komunikacyjnych, społecznych i ruchowych.
„Przez rehabilitację do samodzielności…” – I okres realizacji, to zadanie dofinansowane ze środków PFRON, w terminie 01.04.2019 -31.03.2022 realizowane  przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie.
{gallery}orew/pfr-2019/si,limit=4{/gallery}
 
alt
Projekt "Przez rehabilitację do samodzielności..." realizowany w ramach Konkursu „Szansa - Rozwój - Niezależność” finansowanego ze środków PFRON. Umowa ZZO/000151/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodoweji społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

 

>>>powrót do strony głównej<<<