Grudniowy trening

alt

Za nami miesiąc grudzień, który były wyjątkowym czasem dla nas wszystkich za sprawą Świąt Bożego Narodzenia. Był to czas, który spędziliśmy miło i rodzinnie. Już 6tgo grudnia ubraliśmy choinkę co sprawiło nam wiele radości. Oczywiście nie ominęły nas generalne porządki w naszym mieszkaniu i wspólnie umyliśmy okna, wyszorowaliśmy fugi w łazienkach oraz dokonaliśmy pozostałych czynności porządkowych takich jak sprzątanie w naszych pokojach, wycieranie kurzu , mycie podłóg…Nie zapomnieliśmy również o niemalże codziennych zakupach w pobliskim markecie, do których jak zawsze dobrze się przygotowujemy planując budżet oraz robiąc listę zakupów by o niczym nie zapomnieć. Jeżeli chodzi o warsztat kulinarny to w tym miesiącu „królował” u nas przede wszystkim świąteczny sernik z wiórkami kokosowymi, ryba w sosie słodko- kwaśnym, pierogi z kapusta i grzybkami oraz sałatka jarzynowa. Warto również wspomnieć, że wspólnie z naszymi sąsiadami urządziliśmy sobie naszego „ Master Szefa” i razem przyrządziliśmy pyszne tortille- każdy samodzielnie według własnych preferencji kulinarnych i smakowych.

            Wyjścia kulturalne w tym miesiącu to między innymi: seans filmowy w Multikinie i film „ Jak poślubić milionera” oraz odwiedziliśmy kino Kryterium by obejrzeć „ Misiek i chiński skarb”, byliśmy również na pysznym obiedzie w restauracji „Pod Gryfami”. Warto dodać, że naprawdę w tym miesiącu dużo spacerowaliśmy, głównie po parku miejskim oraz na Rynku pod Ratuszem by móc podziwiać i nacieszyć oczy pięknymi iluminacjami świątecznymi.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt