×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_CASE_MISMATCH] Image source root/images/stories/samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/M3-7 cannot be found with a case-sensitive search but a file system entry root/images/stories/samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/m3-7 exists. While some operating systems (e.g. Windows) are case-insensitive, others (e.g. Linux) are case-sensitive in matching file system entries. On this server, the image source must match the file system entry exactly, including character case.

Październikowy trening

alt

 

Październik upłynął nam pod znakiem jesiennej aury. Niestety pogoda nie rozpieszczała w tym miesiącu i na dobre zagościła za oknami prawdziwa jesień. Całe szczęście tylko za oknami , bo my wciąż jesteśmy pełni pozytywnej energii, chęci i zapału do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności w naszym wspólnym gospodarstwie domowym. Nie zwalniamy tempa nawet na chwilę. Wypełniamy nasze codzienne obowiązki z duża starannością, między innymi: sprzątamy nasze mieszkanie- sprawiedliwie dzieląc obowiązki, aby każdy z nas miał możliwości wykazania swoich umiejętności, bądź ich doskonalenia. Coraz lepiej potrafimy obsługiwać taki sprzęt jak : pralka, żelazko, zmywarka, piekarnik, toster, blender czy też kuchenkę indukcyjną. Warto wspomnieć, że w tym miesiącu zrobiliśmy i upiekliśmy pyszne muffiny oraz ciasto „jabłecznik”. W tosterze przygotowujemy chrupiące tosty z serem, wędliną i pieczarkami, a spod blendera „wychodzą” smaczne koktajle owocowe lub musy którymi polewamy np. przygotowane przez nas naleśniki z serem.

 

W tym miesiącu urodziny obchodziła nasza koleżanka Gabrysia. W związku z tym zaprosiła wszystkich domowników oraz inne koleżanki i kolegów na świętowanie swoich urodzin do Kręgielni w Galerii Kosmos. Zabawa była przednia- graliśmy w kręgle , śpiewaliśmy uroczyste „ sto lat”, zjedliśmy pysznego torta oraz pizzę. Było naprawdę wesoło. Za nim opadły nam emocje po urodzinach Gabrysi , mieliśmy kolejne zaproszenie na urodziny, tym razem do sąsiada z mieszkania obok- Michała, na których również świetnie się bawiliśmy , także w kręgielni.

 

Warto dodać również , że kiedy wypełnimy już nasze obowiązki domowe, staramy sobie zagospodarować swój czas wolny. W tym miesiącu byliśmy np. w kinie na filmie „ Był sobie pies”, chodzimy na spacery do parku, spotykamy się z przyjaciółmi, oglądamy wspólnie nasze ulubione seriale czy tez słuchamy muzyki.

 

A jaki będzie kolejny miesiąc, spędzony w naszym mieszkaniu….?:)

 

{gallery}samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/M3-7{/gallery}

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt