×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_CASE_MISMATCH] Image source root/images/stories/samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/M3-6 cannot be found with a case-sensitive search but a file system entry root/images/stories/samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/m3-6 exists. While some operating systems (e.g. Windows) are case-insensitive, others (e.g. Linux) are case-sensitive in matching file system entries. On this server, the image source must match the file system entry exactly, including character case.

Wrześniowy trening

alt


               Za nami wrzesień a więc kolejny miesiąc w naszym wspólnym mieszkaniu.

 

We wrześniu, pełni energii i nowych pomysłów, wypoczęci po urlopie wróciliśmy na zajęcia warsztatowe, gdzie wreszcie mogliśmy spotkać się z naszymi przyjaciółmi i znajomymi , których nie widzieliśmy przez cały urlop. Życie w naszym wspólnym mieszkaniu wróciło na „ dawny tor” czyli ten z przed urlopu. Nie mieliśmy już tak wiele wolnego czasu jak w sierpniu, dlatego też skrupulatnie planowaliśmy swój wolny czas jak i budżet na niego przeznaczony. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w „Inauguracji sezonu artystycznego 2019/2020” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym , będąc na spektaklu „ Dziękuję za różę”. Warto również wspomnieć, że we wrześniu, w Koszalinie odbył się 16. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, gdzie popołudniami mogliśmy być widzami pięknych projekcji filmowych. Ponad to, wypełnialiśmy nasze codzienne obowiązki związane z naszym gospodarstwem domowym, z którymi radzimy sobie coraz lepiej. Sprzątaliśmy mieszkanie, praliśmy, prasowaliśmy, planowaliśmy budżet przeznaczony na artykuły spożywcze, robiliśmy zakupy w markecie oraz gotowaliśmy . Przygotowaliśmy np. tosty z pieczarkami, serem oraz wędlina zapiekane w piekarniku, kiełbaski w cieście francuskim czy tez pyszne pierogi ruskie. Popołudnia i wieczory spędzaliśmy zwykle aktywnie na świeżym powietrzu, spacerując w parku miejskim i karmiąc kaczki, lub spotykaliśmy się z naszymi sąsiadami na wspólne granie w „planszówki” oraz słuchanie muzyki. Warto również wspomnieć, że ten miesiąc był dla nas szczególnie wyjątkowy ponieważ byliśmy organizatorami jak i uczestnikami już XVII Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych.

{gallery}samodzielnosc-moja-przyszlosc/galeria3/M3-6{/gallery}

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt