Trening czerwcowy

alt

Właśnie minął nam kolejny cudowny miesiąc wspólnego mieszkania , życia i gospodarowania razem. Jak się okazało największą atrakcją i ogromnym przeżyciem w ostatnim czasie okazał się dla nas wyjazd do Kołobrzegu do Rodzinnego Parku Rozrywki, a konkretnie do Pomerania Fun Park, który jest największym Parkiem Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. W Parku, jak jedna duża rodzina mogliśmy spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie. Na terenie Parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje, kawiarnia oraz liczne punkty gastronomiczne, z których również skorzystaliśmy, posilając się w trakcie zabawy pysznym spaghetti oraz lodami. Był to dla nas naprawdę świetnie spędzony czas podczas , który zapadnie na pewno na długo w naszej pamięci.

                Ponad to nie zapomnieliśmy o naszych codziennych obowiązkach dnia powszedniego, a więc : robiliśmy zakupy, sprzątaliśmy nasze wspólne mieszkanie, robiliśmy pranie, prasowaliśmy oraz jak zawsze stawialiśmy sobie kulinarne wyzwania, przygotowując np. pyszne naleśniki z twarogiem, zapiekankę ziemniaczaną z boczkiem i warzywami , czy tez grzanki z warzywami serem.

Budżet czasu wolnego przeznaczyliśmy na wspomniany wcześniej wyjazd do Fun Parku Pomerania, jak i na wyjście na kręgle oraz pyszne lody w „Pracownia Lodów”.

W związku z piękną pogoda, która dopisywała w miesiącu czerwcu my korzystaliśmy „pełną piersią”, biorąc miedzy innymi udział w maratonie Zumby w „Sportowej Dolinie „. Ponad to na zaproszenie naszych kolegów i koleżanek z innego mieszkania treningowego spędziliśmy cudowne popołudnie w ogrodzie przy ulicy Budowniczych, delektując się pysznym ciastem, orzeźwiającym arbuzem i innymi smakołykami.

Czekamy już co przyniesie nam kolejny miesiąc….:)

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt