Dziesiąty trening grupy BG

alt

Witajcie Drodzy Przyjaciele!

Czy dociera do Was, że to już był przedostatni trening? Fajnie być razem na „projekcie”, bardzo się wszyscy zaprzyjaźniliśmy. Oj smutno będzie się rozstawać.

Styczniowy trening to już pewne podsumowanie naszych umiejętności. Podczas odwiedzin Pani Ewy Cyngiel uświadomiliśmy sobie, czego się nauczyliśmy i nad czym trzeba jeszcze popracować. A tymczasem podczas treningu doskonaliliśmy nabyte umiejętności. Dokonywaliśmy zakupów w sklepach, przygotowywaliśmy posiłki, sprzątaliśmy nasze treningowe mieszkanko. Obsługiwaliśmy sprzęt AGD. Było również trochę rozrywki. Byliśmy w filharmonii na koncercie Stanisławy Celińskiej, w teatrze i w kinie. Podczas treningu miał urodziny nasz kolega Piotr. Było bardzo, bardzo miło. Z resztą sami popatrzcie.

Trzeba przyznać, że dużo nam dają dwutygodniowe pobyty. Uczymy się jedni od drugich i wspieramy się wzajemnie. Czasem się pokłócimy ale im dłużej jesteśmy razem tym lepiej się rozumiemy. Wiemy, że czasami trzeba odpuścić bo ktoś może ma gorszy dzień. Wtedy przejmujemy na siebie część obowiązków i wszystko „gra”. Na początku byliśmy chyba trochę samolubni. Teraz spoważnieliśmy i jesteśmy bardziej odpowiedzialni. Za dwa tygodnie ostatni trening, trochę smutno na sercu ale to czego się tutaj nauczyliśmy będzie nam towarzyszyć przez całe życie. I to jest najważniejsze!

Do zobaczenia na ostatnim treningu w lutym.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt