Siódmy trening grupy BG

alt

Witajcie!

Po kolejnym treningu melduje się Grupa BG z mieszkania na ul. Grunwaldzkiej. Miniony trening minął w dość smutnej atmosferze, ponieważ zmarł Tato Naszej Drogiej Koleżanki Kasi.

 

Jeszcze raz składamy

szczere i pełne współczucia kondolencje

całej rodzinie Kasi Okońskiej.

 

Podczas treningu dużo rozmawialiśmy o tym smutnym zdarzeniu. Wsparcia udzielały trenerki oraz Pani Ewa Cyngiel, która zawsze odwiedza nas w mieszkaniu treningowym. Zwierzamy się jej ze swoich kłopotów, wspomaga nas w różnych problemach i ważnych dla nas sprawach.

Podczas pobytu trenowaliśmy wszystkie czynności dnia codziennego:

ścielenie łóżek, wynoszenie śmieci, segregowanie odzieży do prania, obsługę pralki, pranie ręczne, wywieszanie wypranej odzieży, prasowanie. Oczywiście przygotowywaliśmy posiłki i uczyliśmy się oraz utrwalaliśmy obsługę zmywarki do naczyń, dobór odpowiedniego programu. Ścieraliśmy kurze, odkurzaliśmy, myliśmy podłogi, sprzątaliśmy pokoje. Dbaliśmy o czystość pomieszczeń takich jak łazienka czy WC ( dezynfekowaliśmy prysznic i WC). Myliśmy okna i robiliśmy zakupy.

Ufff… chyba wszystko zostało wymienione. Pracy jak zwykle było dużo. Ale co to dla nas. Po kilku miesiącach treningów idzie nam coraz lepiej. Na zdjęciach widać, że bardzo lubimy spotkać się z innymi grupami treningowymi. Wspólnie wtedy gotujemy i wychodzimy miło spędzić czas. Najczęściej wybieramy się na bowling, pizzę lub do kina. Podczas minionego treningu byliśmy w teatrze na spektaklu pt. „Księżyc nad Buffalo”.

            W czasie treningu pogoda robiła trochę psikusów. Raz była iście letnia aura by po kilku dniach zaskoczyć nas deszczem i zimnym wiatrem. Nasi rodzice donosili nam ciepłe kurtki i buty. Kolega Piotrek śmieje się, że na następny trening przyjdziemy już w zimowych kurtkach i butach z kożuszkiem.

Pewnie tak będzie. Do zobaczenia !

 

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt