Szósty trening grupy BG

alt

Witajcie,

Tu grupa BG z ul. Grunwaldzkiej. Jak co miesiąc zdajemy Wam relację z naszego treningowego pobytu. Za nami półmetek. Sami nie możemy uwierzyć, że minęło już pół roku, od momentu kiedy pierwszy raz przekroczyliśmy progi mieszkania. Ale mieliśmy tremę. Zastanawialiśmy się jak to będzie. Z dala od domu, rodziców, starych przyzwyczajeń. Okazało się całkiem fajnie.

Ścielimy łóżka, wynosimy śmieci, odkurzamy, myjemy podłogi. Sprzątamy pomieszczenia. Planujemy zakupy, szacujemy wydatki i robimy sprawunki. I tak dalej, i tak dalej… Ktoś by powiedział, że to nudne robić w kółko to samo. Ale dla nas to prawdziwe życie, które bardzo nam się podoba.

W tym miesiącu mimo naszego zapracowania, upajaliśmy się resztkami odchodzącego lata. Uczestniczyliśmy w zajęciach z hipoterapii w prywatnej stadninie koni w Niekłonicach razem z przyjaciółmi z grupy treningowej z ul. Budowniczych. Zajęcia odbywały się na powietrzu. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, ponieważ wykonaliśmy tam również pracę wolontariacką.

Miniony trening obfitował w ciekawe zajęcia plastyczne. Uczestniczyliśmy w nich podczas odwiedzin w pracowni artystycznej przy ul. Kaszubskiej. Odwiedziliśmy kino, byliśmy na pizzy oraz jak to już mamy w zwyczaju trenowaliśmy squash.

Już za dwa tygodnie znów się spotkamy teraz czas aby nowe umiejętności potrenować w domu.

Do zobaczenia.

 

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt