Czwarty trening grupy BG

alt

Witajcie Kochani !

Tu grupa treningowa BG.

Lipcowy trening był dla nas bardzo pracowity i pełen atrakcji. Trenowaliśmy czynności życia codziennego. Dbaliśmy o mieszkanko, gotowaliśmy, uczyliśmy się trudnej sztuki kompromisu. Każdy z nas wyspecjalizował się w określonej czynności, która sprawia mu przyjemność. Nie chodzi tu wcale o oglądanie telewizji czy inne rozrywki ale o obowiązki. Np. Anetka bardzo lubi odkurzać. Klaudia super nakrywa do stołu i sprząta po posiłkach. Kasia potrafi wszystkich zarazić swoim dobrym humorem jej śmiech rozbrzmiewa w całym mieszkaniu i do tego świetnie ścieli łóżka. Agata z Bartkiem bardzo lubią krojenie (warzyw, mięsa ). Bartek zawsze nas rozpieszcza i przyrządza dla nas pyszne kawki i deserki. Palce lizać. W ogóle nasi koledzy bardzo o nas dbają. Piotr to mistrz od obsługi pralki i co bardzo ważne w każdym domu: wynoszenia śmieci . Nie myślcie, że każdy z nas wykonuje tylko swoje ulubione prace domowe. O nie! Trenerki uczą nas wszystkiego. A my z radością wykonujemy przeróżne czynności. Tu musimy się wam przyznać, że czasem zwyczajnie nam się nie chce. Ale samo się nie zrobi więc trzeba brać się do roboty.

Oprócz obowiązków mieliśmy też wiele atrakcji. Byliśmy na BOOWLINGU, w kinie na dwóch ciekawych filmach. W tym jeden wzruszył nas do łez. Oczywiście podczas treningu odwiedziliśmy też restaurację i zjedliśmy pyszny obiad. Fajnie było przejechać się wąskotorówką do Rosnowa i popłynąć „Koszałkiem „ do Mielna. Plażowaliśmy na wodnej dolinie i wykonaliśmy pracę wolontariacką w hurtowni MIŚ.

Pozdrawiamy pozostałe grupy treningowe. Powodzenia !

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt