Drugi trening grupy BG

alt

Witajcie, tu grupa BG. Chcemy  zakomunikować, Wam  jak nam upłynął drugi trening. Pogoda dopisywała, więc dużo czasu spędzaliśmy na dworze. Często spotykaliśmy się z innymi grupami treningowymi aby razem pogrillować. Było to okazją do wspólnego przygotowywania posiłków i miłej pogawędki. Treningi mijają nam  bardzo pracowicie. Wciąż uczymy się nowych umiejętności. Gotujemy, dbamy o porządki w naszym wspólnym domu, o higienę i kondycję fizyczną. Fajnie być razem, choć nie raz dochodzi do sprzeczek i różnicy zdań. Uczymy się budowania pozytywnych relacji i współpracy podczas wykonywania czynności dnia codziennego.

Nasi koledzy z grupy treningowej to prawdziwi dżentelmeni. Pomagają nam. Bywa, że nawet przygotowują dla nas posiłki. W drodze rewanżu staramy się dbać o czystość pomieszczeń. Dopełniamy się wzajemnie i przecież o to chodzi w każdej rodzinie. A my jesteśmy taką treningową rodzinką, w której tylko głowy rodziny się zmieniają, czyli trenerki. Podczas wspólnego pobytu był czas również na rekreację. Tym razem uczyliśmy się trenować. Instruktorzy  squasha byli zaskoczeni, naszymi możliwościami.

Byliśmy z wizytą w teatrze i kinie. Oczywiście były też lody i pizza, mniam… Szkoda, że następny  trening dopiero za dwa tygodnie. Jak zwykle zdamy Wam relację. Do zobaczenia! 

 

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt