Open menu

Siódmy trening grupy BB

alt

W dniach 23.10-06.11.2017 odbył się VII trening Grupy BB z projektu „Samodzielność - moja przyszłość” przy ul Budowniczych 6. W trakcie odbytego treningu wzbogacaliśmy swoje umiejętności kulinarne, porządkowe, uczyliśmy się gospodarować środkami finansowymi a także jak spędzać czas wolny według własnych zainteresowań. Doskonaliliśmy umiejętności zachowania się w trakcie pobytów w miejscach użyteczności publicznej.

Trenerzy wraz z uczestnikami zaplanowali szereg atrakcji. Kilkakrotnie odwiedziliśmy centra handlowe Emka i Atrium. Oglądaliśmy wystawy sklepowe i nowe trendy w modzie jesiennej. Bardzo nam się podobało chodzenie po sklepach z odzieżą i sklepach z obuwiem. Panowie nie bardzo chcieli oglądać „ciuszki”, oni dużo czasu spędzili w sklepie Media Markt i sklepie Rtv i Agd.

A co jeszcze robiliśmy- zobaczcie... :-)

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt