Open menu

Szósty trening grupy AG

alt

W dniach  25.09.2017 - 09.10.2017 odbył się kolejny trening w ramach projektu „Samodzielność-moja przyszłość” przy ul Grunwaldzkiej 20. Jest z nami nowa uczestniczka Joasia, która bardzo szybko zaadaptowała się do nowych warunków.

Trochę musimy zwolnić ze względu na jej dyspozycję fizyczną, ale to nie jest żaden problem. W dalszym ciągu wiele uwagi poświęciliśmy na dbanie o zdrowie i dobrą sprawność fizyczną w związku, z czym dużo spacerowaliśmy jak również korzystaliśmy ze Sportowej Doliny, byliśmy również dwukrotnie na kręglach. Oczywiście najlepszy okazał się znowu Michał. W dalszym ciągu doskonaliliśmy swoje umiejętności kulinarne, porządkowe, uczyliśmy się gospodarować środkami finansowymi. Uczciliśmy również urodziny Julity wspólnym wyjściem do restauracji, były życzenia i różne smakołyki. Łukasz wziął udział w akcji zbierania żywności dla chorego Sebastiana. Odbyliśmy kilka godzin wolontariatu. Wiele radości sprawiło nam wyjście na obiad do restauracji Maredo, gdzie chcieliśmy sprawdzić smak polędwiczek przygotowanych przez profesjonalnego kucharza. Polędwiczki przygotowaliśmy kilka razy w ramach treningu, okazało się, że te w restauracji są równie smaczne, a może trochę lepsze?. Byliśmy również w teatrze i muzeum.

W czasie trwania tego treningu odwiedzali nas także rodzice, z którymi były omawiane bieżące sprawy. Na obiad zaprosiliśmy naszego kolegę Rafała. Był to bardzo udany dzień.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt