Open menu

Dziesiąty trening grupy AB

alt

W dniach 16.01.2018r – 30.01.2018r odbył się kolejny trening z projektu „Samodzielność - moja przyszłość” przy ul Budowniczych 6.

W trakcie odbytego treningu wzbogacaliśmy swoje umiejętności kulinarne, porządkowe, uczyliśmy się gospodarować środkami finansowymi a także jak spędzać czas wolny według własnych zainteresowań. Doskonaliliśmy umiejętności zachowania się w trakcie pobytów w miejscach użyteczności publicznej.

Poznaliśmy nowego trenera panią Elę Turek. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji. Odwiedziliśmy centra handlowe Emka i Atrium. Dwukrotnie byliśmy w multikinie w Atrium. Bardzo nam się podobało również wyjście do Teatru. W sobotnie popołudnie poszliśmy sobie na obiad do Pizza Hatt. Mieliśmy okazję samodzielnie wybrać ulubione danie. Wszystkim bardzo smakowało. Nie zabrakło również wyjścia do McDonalda jaki i wyjścia do lodziarni na pyszne lody.

W trakcie trwania treningu nie zabrakło również wyjścia na kręgle. Dużo czasu spędziliśmy spacerując, doskonaliliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po mieście.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt