Trzeci trening grupy AB

alt 

Tu ponownie grupa treningowa AB. Nadszedł czas by zacząć trening, a tym samym wkraczać w samodzielne życie w gronie przyjaciół i trenerów. Trzeba zapomnieć na dwa tygodnie o rodzinnym domu i przypomnieć zasady panujące w mieszkaniu treningowym.  

I tym razem nasi trenerzy zaplanowali nam trochę atrakcji, z których trzeba było wybrać te dla nas najatrakcyjniejsze. Zdecydowaliśmy się na mecz piłki ręcznej w hali. Na tę okazję włożyliśmy stroje w kolorach narodowych a  nasze buzie zostały udekorowane w barwy biało-czerwone. Do rąk dostaliśmy kartki, też biało- czerwone, którymi machaliśmy w chwili zwycięstwa. Ten dzień był pełen emocji, gdyż mocno kibicowaliśmy naszej drużynie.

Udana była też wizyta w Multikinie. Film, który oglądaliśmy to pełna przygód opowieść o piratach z Karaibów.

Ale życie nie składa się z samych przyjemności, są również obowiązki. Do nich należały większe i mniejsze porządki w mieszkaniu, gotowanie, robienie zakupów.  Najfajniejsze były zakupy w galerii „Emka”. Tam  prócz artykułów spożywczych kupiliśmy gazety, płyty z filmem DVD oraz  płytę ulubionej piosenkarki.

Coraz sprawniej nam idzie praca w kuchni. Trenerzy chcą nas przekonać do zdrowego jedzenia, ciągle każą nam jeść warzywa i owoce, a zapomnieć o słodkich łakociach.

Letnia aura sprawiła, iż  dużo  spacerowaliśmy, w ten sposób dbaliśmy  o naszą kondycję fizyczną. Cudowne chwile relaksu mieliśmy na basenie, tam beztrosko można było popluskać się  w wodzie.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie: 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym,  Numer wniosku: RPZP.07.06.00-32-K005/16

alt