VIII trening w mieszkaniu wspomaganym

Grudzień chyba wszystkim kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. A jak Boże Narodzenie to i unoszący się w powietrzu zapach świerku, mandarynek i korzennych przypraw. Pamiętacie jak w tamtym miesiącu chwaliliśmy Wam się, że byliśmy na warsztatach wypiekania pierników? Trening czyni mistrza dlatego też w grudniu regularnie wypiekaliśmy je w naszym mieszkaniu. Za każdym razem były smaczniejsze. Żeby stworzyć świąteczny klimat  wykonaliśmy ozdoby, ubraliśmy choinkę. Było tak pięknie i rodzinnie. Uczyliśmy się przygotowywać tradycyjne potrawy wigilijne. No ale nie samą kuchnią człowiek żyje. Nie mogliśmy pominąć wielkiego przedświątecznego sprzątania. Korzystaliśmy też z uroków pięknej pogody i naprawdę dużo spacerowaliśmy zachwycając się kolorowymi, świetlnymi iluminacjami.
 
Galeria:
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.