Dziewiąty trening grupy III

Tomasz, Michał, Beata, Ewa i Basia po raz kolejny zameldowali się w mieszkaniu treningowym pełni energii i pozytywnego nastawienia. Widać, że ten długi czas przerwy świątecznej spowodował w nich tęsknotę zarówno za sobą jak i za trenerami. Każdy chciał opowiedzieć swoje wrażenia ze świąt i pokazać prezenty jakie dostał.
W drodze do mieszkania uzupełniono braki w lodówce zachodząc do sklepu, a po przybyciu na miejsce zabrano się za szykowanie obiadu. I tak jak zawsze po obiedzie każdy zajął się rozpakowaniem bagażu, nawleczeniem pościeli i innymi obowiązkami domowymi. Panowie poodkurzali i sprzątnęli po obiedzie, a Panie zabrały się za przygotowanie obiadu na dzień kolejny, wstawiły pranie i przygotowały kolację w między czasie opowiadając trenerowi o tym co wydarzyło się od ostatniego spotkania.
Podczas kolejnych dni młodzież aktywnie brała udział w treningu, wiele z czynności robiąc już automatycznie. Weekend spędzono na generalnych porządkach, gotowaniu i z racji paskudnej pogody oglądaniu TV i rozmowach przy herbatce. Panowie wraz z sąsiadami kibicowali naszym skoczkom narciarskim.
Czas leci nieubłagalnie, dlatego ten trening minął bardzo szybko. Ledwo się zaczął i już skończył.
Galeria:
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.