Ósmy trening grupy II

W mieszkaniu treningowym czuć już święta. Pojawiły się ozdoby świąteczne i choinka, czuć już magię zbliżających się świąt.
             Taką miłą świąteczną atmosferę, wprowadzili beneficjenci z grupy II: Robert, Agnieszka, Kasia, Mateusz i Małgosia. Wraz z trenerami ochoczo zabrali się za świąteczne porządki i dekorowanie mieszkania.
 
Cały trening był wytężoną pracą, którą każdy z domowników wykonywał z radością.
Z racji tego, że nasza młodzież jest na treningu już kolejny raz, większość umiejętności ma już bardzo dobrze opanowanych. Bez problemu radzą sobie podczas zakupów, chętnie angażują się w przygotowanie posiłków, a po obiedzie dzielą się codziennymi domowymi obowiązkami.
 
Największą trudnością jest jeszcze opanowanie obsługi pralki, ale każdy próbuje zmierzyć się z tym zadaniem. Podczas tego treningu Robert zaangażował się w sprzątanie wokół naszego budynku, Mateusz był na prezentacji wytworów świątecznych przygotowanych w WTZ 2 , która odbyła się na KWSNH, a dziewczyny zabrały się za pieczenie pierników.
 
Cały dom opanowała magia świąt. Nawet przyszedł w mikołajki Mikołaj przynosząc do butów słodkie podarki. Szkoda tylko, że na zewnątrz brak mrozu i śniegu.
 
Nawet nie wiadomo było kiedy minął ten tydzień…. Do zobaczenia w Nowym Roku
 
Galeria:
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.