Siódmy trening grupy III

Jak ten czas szybko leci… Dopiero było nam przykro, że kończy się trening, a tu ponownie przyszła po nas Pani trenerka, aby zabrać nas na kolejny. Bardzo ucieszyliśmy się na jej widok.
 
Szybko zebraliśmy naszą ekipę i ruszyliśmy w drogę po samodzielność. W drodze do mieszkania treningowego dokonaliśmy zakupu potrzebnych artykułów spożywczych, które wykorzystaliśmy później do przygotowania posiłków. Jak zawsze pierwszego dnia podzieliliśmy się obowiązkami. Ewa z Basią przygotowywały posiłki, Panowie sprzątali, a Beatka prasowała.
 
Później rozpakowaliśmy swoje bagaże i przygotowaliśmy pościel. Po kolacji wspólnie oglądaliśmy TV. Podczas kolejnych dni wymienialiśmy się obowiązkami, aby każdy z nas mógł nauczyć się tego samego. Lubimy to co robimy i cieszymy się z każdej nowej umiejętności. Gościliśmy również u siebie Panią Ewę, która przeprowadziła z nami ciekawe zajęcia.
 
W weekend robiliśmy generalne porządki. Ewa z Basią myły okna, Panowie sprzątali kuchnię i łazienkę, a Beatka przygotowywała posiłek. Oczywiście każdy z nas musiał także wysprzątać swój pokój. Ale dla nas to ,,bułka z masłem’’. Po ciężkim tygodniu, w sobotę wybraliśmy się z sąsiadami do restauracji na pizzę, a później zwiedzaliśmy Koszalin wieczorową porą.  
 
I znów kolejny trening minął nam w oka mgnieniu. Na szczęście niedługo się spotkamy się ponownie. Będzie to czas przygotowań do świąt. Zapewne czeka nas wiele emocjonujących zajęć związanych z tym okresem. Już nie możemy się doczekać.
 
Galeria:
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.