Siódmy trening grupy II

Po czterotygodniowej przerwie w mieszkaniu treningowym zawitaliśmy ponownie my: Mateusz, Małgosia, Kasia, Agnieszka i Robert. Nie stęskniliśmy się za bardzo a sobą, ponieważ na co dzień widzimy się w warsztacie. Niemniej jednak cieszymy się, że możemy znów pomieszkać razem zdobywając pod okiem trenerów nowe umiejętności i szlifując te już poznane wcześniej.
 
Pierwszy dzień kolejnego z naszych treningów rozpoczął się od zrobienia zakupów. Kupiliśmy wszystkie potrzebne produkty, które pozwoliły nam przyrządzić obiad , kolację, i śniadanie. Tego dnia rozpakowaliśmy nasze bagaże, poprasowaliśmy i ponawlekaliśmy pościel, a także wstawiliśmy do prania powłoczki poprzedniej grupy. Pierwszy dzień na projekcie jest bardzo intensywny, nawet nie wiemy, kiedy nadchodzi wieczór i czas na toaletę wieczorną. Kolejne dni również upłynęły bardzo szybko. 
 
Rano toaleta poranna, śniadanie, ogarnięcie mieszkania i wyjście do pracy. Po pracy zakupy, obiad, sprzątanie, przygotowanie obiadu na dzień następny, pranie, kolacja, toaleta wieczorna i jak mamy siłę oglądanie TV. Podczas tego tygodnia odwiedziła nas również z warsztatami Pani Ewa. Oj było to ciekawe i bardzo emocjonujące spotkanie. Takie wizyty dobrze wpływają na nas samych  i na nasze relacje w grupie. W weekend po generalnych porządkach w ramach odpoczynku wraz z naszymi sąsiadami wybraliśmy się na kręgle.
 
Dzielnie walczyliśmy o jak najwyższą punktację. Była to świetna i ekscytująca zabawa. I tak minął nam kolejny tydzień, w którym: Mateusz i Agnieszka nauczyli się obsługiwać pralkę, Robert i Kasia rozwijali swoje umiejętności dokładnego mycia naczyń, a Małgosia poszerzała swoją wiedzę kulinarną.
 
Galeria:
 

alt

Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.