VI Trening w mieszkaniu wspomaganym

Przyszedł wrzesień a wraz z nim jesień. Pogoda do najładniejszych nie należała, mimo to my tępa nie zwalnialiśmy. Uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach towarzyszących Europejskiemu Festiwalowi Filmowemu Integracja Ty i Ja. Nasza reprezentacja mężczyzn w piłce siatkowej brała udział w mistrzostwach Europy – ich mecze były doskonałą okazją do integrowania się z innymi uczestnikami odbywającymi treningi w pozostałych mieszkaniach. Zawsze pamiętaliśmy o tym by godnie przyjmować naszych gości. Nasze umiejętności kulinarne powoli zaczynają przerastać nasze oczekiwania. Chętnie spędzamy czas na wspólnym gotowaniu.  Dużo wtedy rozmawiamy, wymieniamy się spostrzeżeniami, planujemy. Gospodarowanie naszym budżetem sprawia nam coraz mniej trudności, podobnie jest z praniem, prasowaniem i sprzątaniem. W tym miesiącu postanowiliśmy zjeść coś na mieście – postawiliśmy na pizzę i pyszne gofry 
 
Galeria:
 
 
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.