III Trening w mieszkaniu wspomaganym


Czerwiec okazał się miesiącem nadzwyczaj ciepłym, jednak nie powstrzymało to nas przed dużą aktywnością i ciężką pracą. Przy natłoku codziennych obowiązków zawsze znaleźliśmy chwilę wytchnienia. Regularnie śledziliśmy poczynania naszych młodych reprezentantów Polski w piłce nożnej oraz wytrwale kibicowaliśmy naszym siatkarzom. W tych wielkich emocjach towarzyszyli nam nasi wspaniali sąsiedzi. Wybierając się do kina mieliśmy okazję cofnąć się w czasie do naszego dzieciństwa. Stało się tak za sprawą nowej aranżacji kultowego Disneyowskiego filmu pt. Alladyn. Przy wysokich temperaturach nie ma nic lepszego jak orzeźwienie w wodzie. Wizyta w koszalińskim Parku Wodnym okazała się strzałem w 10. Mimo, że nasze kulinarne zdolności stale wzrastają, w końcu nie każdy potrafi przyrządzić: ciasteczka owsiane, śmietankowca, ciasto kokosowe, fit frytki z batatów i selera, pierogi ruskie to także odwiedziliśmy Restaurację Pod Gryfem i tam rozkoszowaliśmy się smakiem pizzy prosto z profesjonalnego pieca. Już dzisiaj wiemy, że lato w naszym mieszkaniu zapowiada się naprawdę fantastycznie.
 
Galeria:

 
 
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.