Pierwszy trening grupy III

W dniach 23-29.04.2019r.  odbył się pierwszy trening grupy III
 
To my grupa III – Ewa, Beata, Basia, Tomek i Michał. Jesteśmy tu nowi, choć część z nas miała już okazję uczestniczyć w podobnym projekcie.
 
Od samego początku stanowimy zgraną ekipę, która rozumie się bez słów.
 
Od pierwszego dnia projektu doskonalimy swoje umiejętności podczas treningów:
  • gospodarowania pieniędzmi (wracając z warsztatów robimy uzupełniamy lodówkę, robiąc zakupy w sklepie spożywczym), porządkowania ,
  • treningu porządkowego (każdego dnia wycieramy kurze, odkurzamy, sprzątamy łazienkę, kuchnię, pokoje, myjemy podłogi itp.),
  • treningu czystości (codziennie rano i wieczorem dbamy o czystość własnego ciała),
  • treningu kulinarnego (robienie śniadań, obiadów, kolacji, czy pieczenie ciasta to dla nas ,,bułka z masłem’’, jednakże codziennie dzięki naszym trenerom uczymy się nowych przepisów.),
  • rozwijamy nasze umiejętności prospołeczne uczestnicząc w warsztatach z psychologiem, podczas treningu spędzania wolnego czasu chodzimy na spacery i spotykamy się z naszymi znajomymi.
Pierwszy tydzień treningu bardzo szybko nam upłynął. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie w naszym przytulnym mieszkanku.
 
Galeria:
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.