Drugi trening grupy II

W dniach 21-27.05.2019 r. do mieszkania treningowego ponownie zawitała grupa II  składzie: Małgosia, Kasia, Agnieszka, Robert i Mateusz.
 
Pierwszego dnia w drodze do domu zrobiliśmy zakupy na kolację i śniadanie. Po rozpakowaniu się nasz zgrany zespół rozpoczął kolejny trening. Odgrzaliśmy sobie obiad , posprzątaliśmy mieszkanie i przystąpiliśmy do przygotowania spaghetti na następny dzień. Wieczorem po kąpieli włączyliśmy pralkę, aby uprać nasze ubrania.
 
Każdy kolejny dzień tygodnia wyglądał podobnie. Rano piechotką do pracy, a po pracy zakupy, sprzątanie , gotowanie, pranie. Taki trening pozwala nam docenić naszych bliskich, którzy na co dzień muszą wykonywać  wszystkie te zadania.
Inaczej wygląda weekend w naszym mieszkanku treningowym.
 
W sobotę mogliśmy dłużej pospać co sprawiło nam  dużą przyjemność. Potem czekały nas generalne porządki, robienie laurek na dzień mamy i pieczenie tortu. Sobotnie popołudnie spędziliśmy u sąsiadów na wieczorze włoskim. Jedliśmy pyszne sałatki, grismini i bagietki z masłem czosnkowym. Niedziela upłynęłam bardzo przyjemnie, ponieważ odwiedziły nas mamy.
 
Popołudniu posprzątaliśmy i spakowaliśmy się, aby móc  wieczorem wyjść na koncert przy ratuszu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu na treningu i nie możemy się doczekać kiedy tu wrócimy.
 
Galeria:
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.