Drugi trening grupy I

W dniach 14-20.05.2019 r. po raz drugi w mieszkaniu treningowym pojawiła się grupa I : Małgosia, Małgorzatka, Beata, Renia i Patrycja.
            Czujemy się tu już jak u siebie, dlatego też szybko i sprawnie rozpakowałyśmy swoje bagaże. Wracając z pracy zrobiłyśmy zakupy i mogłyśmy przystąpić od razu do przygotowania posiłku. Na obiad były przepyszne pierogi. Po ich skosztowaniu, posprzątałyśmy i zabrałyśmy się za przygotowanie gulaszu na dzień następny. Bez problemu podzieliłyśmy się obowiązkami i obiad zrobiony był w godzinkę. Po skończonej pracy posprzątałyśmy i zaczęłyśmy szykować się do snu.
 
Czas na projekcie szybko mija. Każdy dzień wygląda podobnie: zakupy, gotowanie, sprzątanie, czynności higieniczne itp. Jednak czasami trenerzy robią nam fajne niespodzianki. Pani Patrycja na przykład zrobiła nam dzień piękności, był manicure i peeling dłoni. Pani Arletka zrobiła z nami pizzę, a z Panią Anią upiekłyśmy ciasto. Ten tydzień minął nam błyskawicznie i niestety czas znów spakować bagaże. Na szczęście 3 tygodnie szybko mijają.
 
Galeria:
 
 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach 
Konkursu „Szansa-Rozwój-Niezależność” (konkurs o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2018),finansowanego ze środków PFRON. 
Umowa ZZO/000150/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.