Przygotowując się do świąt ćwiczyliśmy przygotowanie...

 

W marcu przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych i na przyjście wiosny. Wiosna to generalne porządki w mieszkaniu. Zrobiliśmy wszystko jak trzeba. Posprzątaliśmy w szafkach, umyliśmy okna odkurzyliśmy pod łóżkami i za szafami. Mieszkanie czyste, piękne i gotowe na wiosenne dekoracje.Tworzymy piękne ozdoby i chętnie dekorujemy nimi nasze pokoje. Zasadziliśmy cebulki i czekamy na szczypiorek oraz zasialiśmy rzeżuchę. Będzie pięknie wyglądać i smakować. Wiosna to też więcej spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Dbamy o zdrowie i chętnie ćwiczymy na świeżym powietrzu.Przygotowując się do świąt ćwiczyliśmy przygotowanie świątecznych potraw. I tak powstał żurek, zawitała na stół biała kiełbasa, piekliśmy chleby i ciasta. Tak przygotowani mogliśmy się popisać umiejętnościami w domach, gdzie spędzaliśmy święta z rodzinami.


alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<