Cudownie jest wiedzieć, że inni doceniają naszą codzienną...

Za oknami prawdziwa złota, polska jesień. Dzień staje się coraz krótszy. Początek miesiąca zapowiadał się całkiem dobrze. Uczestniczyliśmy w Koszalińskiej Gali Organizacji Pozarządowych. Było to niesamowite wydarzenie, które wspominaliśmy bardzo długo. Zapewne dlatego, że aż 2 razy odbieraliśmy nagrodę.Cudownie jest wiedzieć, że inni doceniają naszą codzienną, trudną pracę. Niestety koniec miesiąca przygasił nasz entuzjazm. Ze względu a sytuację związaną z pandemią utrudniło nam uczestnictwo w życiu kulturalnym. Jak wiecie, my nigdy się nie poddajemy. Doskonale wychodziło nam organizowanie sobie czasu wolnego. Długie spacery, rozmowy, wspólne gry... Zorganizowaliśmy nawet bal przebierańców. Sami wykonaliśmy dekorację, stroje, cudownie się bawiliśmy.  Z niecierpliwością czekamy na to co przyniesie listopad.alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

>>>powrót do strony głównej<<<