Chcemy by współpraca była owocna...

Kalendarz wskazuje datę 22 czerwca – to właśnie dziś zakończyliśmy pracę zdalną i będziemy mogli w końcu spotkać się ze swoimi trenerami. Walizki spakowane , czas wyruszyć do mieszkania wspomaganego przy ulicy Piłsudskiego. Jak będzie? tego nie wiemy, wierzymy, że stworzymy zgraną grupę, a każdego dnia będziemy czuli, że jesteśmy „małą rodziną”. Potrafimy naprawdę dużo, ale stale dążymy do perfekcji. Chcemy by współpraca była owocna, a wzajemna komunikacja nie sprawiała problemów. Mamy głowy pełne pomysłów. Pierwszym zadaniem zrealizowanym przez nas była lista obowiązków, która ułatwi nam codzienną organizację. Posiłki przygotowujemy według wspólnie ustalonej listy – dbamy o to by wszystko było zgodne z zaleceniami znajdującymi się w Piramidzie Żywienia. Zdrowe sałatki, tradycyjne gołąbki i troszkę małego, słodkiego grzeszku w postaci owocowego ciasta i naleśników z twarogiem, wszystko popijane wodą z cytryną i świeżą miętą – tymi kulinarnymi szaleństwami możemy pochwalić się po pierwszym tygodniu wspólnego mieszkania.
 
Galeria:

 
alt
Projekt „DECYZJA + DOŚWIADCZENIE = AUTONOMIA” realizowany w ramach Konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ” finansowanego ze środków PFRON.
Umowa nr ZZO/000166/16/D z dnia 05 maja 2020 r. o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.