Rekrutacja

Informujemy, iż rozpoczynamy rekrutację uczestników do projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..." w ramach Konkursu 2/2016 „Kurs na samodzielność – zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w życiu społecznym” finansowanego ze środków PFRON.

Rekrutacja odbędzie się w dniach 29.03.-03.04.2017 roku

Rekrutacja zostanie przeprowadzona na terenie Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego. Rekrutację przeprowadzi koordynator wraz z zespołem specjalistów. Podstawą wskazania do uczestnictwa w projekcie będzie aktualne orzeczenie oraz wynik oceny poziomu funkcjonowania osoby niepełnosprawnej (badany za pomocą kwestionariusza oceny).
Beneficjentami projektu będą osoby wymagające wsparcia w zakresie kompetencji i umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia bądź wymagające wsparcia w poszczególnych funkcjach życiowych.
Kryteria formalne rekrutacji:
I grupa beneficjentów:
1. Orzeczenie o niepełnosprawności na skutek różnorodnych przyczyn, jednakże zawsze powiązane z opóźnionym rozwoju
psychoruchowym lub niepełnosprawności intelektualnej.
2. Wiek: 0-7 lat ( w szczególnych wypadkach do 10 r.ż., gdy zespół specjalistów podejmie decyzję iż dziecko, funkcjonując na danym
poziomie oraz rozwijając się w określonym tempie, lepiej skorzysta z form wsparcia proponowanych dla tej grupy wiekowej)
II grupa beneficjentów:
1. Niepełnosprawność intelektualna w stopniu: umiarkowanym, znacznym lub głębokim
2. Wiek: 7-25 lat

Wszystkich chętnych zapraszamy do siedziby PSONI Koła w Koszalinie przy ul. Wyspiańskiego 4 p.222

Osoba do kontaktu:

Paulina Bochno - Koordyantor projektu

tel. 94 345 08 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 alt Projekt "Przez rehabilitację do samodzielności..." realizowany w ramach Konkursu 2/2016 "Kurs na samodzielności - zwiększanie aktywności osób niepełnosprawnych w życiu społecznym" finansowanego ze środków PFRON. Umowa ZZO/000106/16/D o zlecenie zadań w ramach art.36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepelnosprawnych.