Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Pracowni Pozarządowych 2020

W niesamowity nastrój Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Pracowni Pozarządowych wprowadził nas wspaniały występ artystów z Teatr Muzyczny ADRIA. Na terenie Koszalina działają setki stowarzyszeń, fundacji i organizacji. Każdego dnia pomagają, angażują się w tysiące akcji, działają na ogromną skalę.
Komisja konkursowa przyznała wiele nagród. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!


Gala przepełniona była emocjami. Oczywiście tymi pozytywnymi. Nie brakowało uśmiechów oraz łez wzruszenia. To naprawdę niesamowity czas, chwile nie do opisania.

Pani Prezes PSONI Koło w Koszalinie Izabela Stec wraz z Panem Wojciechem Nowackim odebrali nagrodę wyjątkową.

Nagrodę Honorowego Lidera NGO.

 


Takie chwile są wielkim wyróżnieniem dla naszych codziennych działań.
Nie byłoby tej nagrody gdyby nie Wy, uczestnicy PSONI Koło w Koszalinie:

Uczestnicy z naszego Stowarzyszenia każdego dnia angażują się w działania Fundacja Pracownia Pomysłów. To, że są wolontariuszami na medal wiedzieliśmy już dawno. Dziś Fundacja została nagrodzona w kategorii Debiutów Gratulujemy!


Wasi rodzice i opiekunowie, którzy stworzyli nasze stowarzyszenie i każdego dnia z ogromną determinacją walczą o lepsze jutro. W tej walce nie są sami. Otaczają ich wspaniali ludzie. Codziennie wspiera ich kilkudziesięciu nauczycieli, terapeutów, instruktorów, kilkunastu niezastąpionych pracowników administracji. Kierownicy i Dyrektorzy placówek.

Pracownicy naszego stowarzyszenia, którzy wkładają całe serce w pracę z naszymi dziećmi. Wolontariusze, którzy wspierają nas we wszystkich działaniach. Każdy z nas ma głowę pełną pomysłów, każdy jest inspiracją, każdy może wiele. Razem możemy wszystko!

Niesamowicie cieszy nas to, że w takiej chwili był obecny Pan Wojciech Nowacki, filar koszalińskiego Koła. To Pan Wojciech jest z nami od początku - to niesamowite wyróżnienie za wieloletnie zaangażowanie. Dziękuję, że jesteście! <artykuł pobrany>


Polecamy:

KLIKNIJ NA BANER I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 


 >>>powrót do strony głównej<<<