Wyższe kwalifikacje - większe możliwości na rynku pracy! Trwa rekrutacja osób niepełnosprawnych intelektualnie do projektu

Koszalińskie Centrum prowadzi obecnie nabór kandydatów i kandydatek do II edycji projektu "Pomóżcie, a pokażę, że potrafię program aktywizacji społeczno - zawodowej osób niepełnosprawnych intelektualnie".

Wszystkich zainteresowanych, spełniających kryteria projektowe serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną intelektualnie w wieku od 18 do 64 lat, mieszkasz w Koszalinie bądź w powiecie koszalińskim? To projekt skierowany właśnie do Ciebie! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij meilowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź pocztą tradycyjną (PSOUU, 75-629 Koszalin, ul. Wyspiańskiego 4)  i zgłoś się do projektu!

Zapewniamy bezpłatne szkolenia specjalistyczne, warsztaty, praktyki zawodowe, dojazd, catering, pomoc w znalezieniu pracy i miłą atmosferę :). Dzięki udziałowi w projekcie podniesiesz swoje kwalifikacje, wzmocnisz wiarę w swoje możliwości i rzetelnie przygotujesz się do wejścia na otwarty rynek pracy.