Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2020

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą działalność niedochodową i nie jest podatnikiem Vat. Zgodnie z treścią rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 13 listopada 2018 r. w sprawie obowiązku badania sprawozdań finansowych organizacji pożytku publicznego (Dz.U. poz. 2148) PSONI Koło w Koszalinie jest zobligowane do badania sprawozdania finansowego.


W związku z powyższym prosimy o przesłanie oferty do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2020 r., którego przewidywany przychód wyniesie ok. 9,5 mln zł.


Dodatkowe informacje na temat działalności Stowarzyszenia mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.niepelnosprawni.koszalin.pl w zakładce placówki PSONI gdzie znajdują się sprawozdania merytoryczne i finansowe za lata ubiegłe lub przez kontakt z Główną Księgową Mariolą Śmiałkowską pod nr tel. 094 345 08 53.


Termin składania ofert (sekretariat) do dnia 16.11.2020 r. na adres: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób  z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie ul. Wyspiańskiego 4; 75-629 Koszalin lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem,

Przewodnicząca Zarządu PSONI – Izabela Stec


 >>>powrót do strony głównej<<<