6 czerwca 2018 - Piknik Rodzinny

W dniu 6.06.2018 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej nr 2 zorganizowano PIKNIK RODZINNY, związany z obchodami Dnia Matki,
Dziecka oraz Ojca !


Okazją do świętowania i zabawy mieli więc wszyscy - nasze kochane mamy, tatusiowie i my!

Na początku imprezy zaproponowaliśmy naszym bliskim warsztaty, które miały za zadanie pokazać jak wygląda nasz praca - od początku do końca. Emocji było wiele. Okazało się, że nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda, a nasza praca wymaga skupienia, cierpliwości i trochę talentu. Efekty końcowe swoich działań rodzice mogli zabrać ze sobą.


JAK ONI SIĘ CIESZYLI, JAK SIĘ CHWALILI, JAK SOBIE NAWZAJEM GRATULOWALI. Chociaż trzeba się przyznać, że my widząc ich radość, również byliśmy szczęśliwi.


Po ciężkiej pracy, ciekawych konwersacjach - nadszedł czas na jedzonko na świeżym powietrzu. Można było zjeść kiełbaskę, kaszankę, kiszkę, surówki, cisto. Wszystko pyszne, świeże, czuć było, że zostało przygotowane przez osoby, które włożyły w organizację imprezy dużo serca. Pani Wiola, Ania, Marta, Pusia, Dorota, Patrycja, Ewa, Helena dały popis swoich kulinarnych i organizacyjnych zdolności.


DZIĘKUJEMY w imieniu swoim, naszych rodziców i wszystkich, którzy pojawili się na tej pięknej imprezie.>>>powrót do galerii<<<