Piknik w Unieściu

W dniu 24.09.2011 Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Koszalinie zorganizował w Ośrodku „ Horyzont” w Unieściu piknik integracyjny dla rodziców i opiekunów oraz uczestników i wychowanków Warsztatów terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego.

W czasie imprezy została przedstawiona działalność Koła, najważniejsze daty i wydarzenia z prawie 30-to letniej historii Koła oraz plany i zamierzenia na najbliższe lata.

Następnie nadszedł czas na część integracyjną w której przy grillu i kociołku pełnym smakołyków można było poznać się bliżej, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami a nie jak do tej pory mijając się na schodach w czasie odprowadzania lub odbioru naszych pociech z zajęć.

Nawet pogoda dopisała na tej imprezie przede wszystkim było bezdeszczowo , a trochę wiaterku nie przeszkadzało w integracji.

To była udana impreza ,szkoda tylko że ostatnia w tym roku.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za ten czas spędzony w gronie osób którzy doświadczają na co dzień że życie jest usłane różami ale przy tych różach są też kolce